Oryginalna symulacja na szkolenia dla menedżerów – kurs trenerski

Informujemy, iż w naszej bibliotece programów dla branży MŚP, podmiotów NGO i administracji samorządowej od zeszłego kwartału udostępniliśmy grę szkoleniową: Absurdalne zawody w nietypowym wariancie gry w oryginalny autoportret (Wstępna nazwa gry jest do korekty – ale wyraża sens zadania.)
Powyższą symulację wykorzystujemy na kursach z zarządzania, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej użytkowanie to Eventy Motywacyjne.

KATEGORIA GRY:
Zakres tematyczny symulacji: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia symulacji: Wielka Brytania
Czas realizacji ćwiczenia bez analiz i dyskusji: ok. kwadrans
Liczba uczestników: co najmniej 6, do 16.
Lista potrzebnego sprzętu: hulajnoga dziecięca – sztuk trzy, młotek ciesielski – sztuk dziesięć, podkładki na biurko- sztuk dwie, trochę buraków, paczka wiśniowych farbek, deska do krojenia

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
INEX SYSTEM sp. z o.o., Biuro Konstrukcji Budowlanych Jarosław Milewski, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ARKTON” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, WUPRINŻ S.A., Tartak STEFAN P.Cieślak, J. Cieślak S.J., Fojud S.A., NZOZ„Ośrodek Terapii i Promocji Zdrowia Psychicznego” Krystyna Goliwąs, Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o., Gmina Krzykosy, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy, ANREST Sp. z o.o., Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu, Akademickie Centrum Informacji i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego , Klub Sportowy „Drukarz”, Polski Komitet Zwalczania Raka, Stowarzyszenie „Monar”, Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja, Stowarzyszenie Przyjaciół Akademii Ruchu, Stowarzyszenie Twórców „Pomost”, Towarzystwo Mokotowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ZHR Obwód Praga Płd
Symulacja była również realizowana na studiach doktoranckich „Rolnictwo tropikalne/ subtropikalne”

LEKTURY:
Szkoleniowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry polecamy te opracowania:

 • Innowacje. Następny krok-Erik A. Roth, Scott D. Anthony, Clayton M.
 • Przemiana- Brian Tracy
 • Jak wygrać każde negocjacje-Robert Mayer
 • Uniwersalne zasady spekulacji-Brent Penfold
 • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith
 • Jak być wielkim szefem. Czyli jak znaleźć dobrych pracowników-Jeffrey J. Fox, Jeffrey Fox
 • Zespoły po polsku. Jak firmy działające na polskim rynku podnoszą swoją efektywność -Łukasz Dąbrowski, Henryk Puszcz

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Gołymin-Ośrodek, motel Hit, ulica Zimna 3b
  Koszt symulacji: 3000 PLN VAT zw. Proponujemy możliwość wniesienia opłaty ratalnie – siedem wpłat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Tatar ze śledzia z orzechami i imbirem. Zupa: zupa z pomidorów po Indyjsku. Drugie danie: Udko z kurczaka otulone boczkiem, ziemniaczki, zestaw surówek. Deser: Truskawki pod sosem angielskim z lodami waniliowymi w płatkach migdałów. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *