Innowacyjna zabawa na szkolenia z przywództwa – kurs trenerski

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece symulacji dla sektora małych firm rodzinnych, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i urzędów publicznych od następnego roku udostępniliśmy grę biznesową: Komiczne bicie rekordu w nieziemskim wariancie gry w Tangramy (Roboczy tytuł tej zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak odzwierciedla przebieg tego modułu.)
Powyższą symulację przeprowadzamy na programach handlowych, z zarządzania czasem i na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Pierwotne jej przeznaczenie to Szkolenia Z Przywództwa.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres tematyczny tego zadania: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia gry: Singapur
Czas realizacji: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, nie więcej niż 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: twister – sztuk trzy, kielnia do fugowania – sztuk dziewięć, podajniki do taśm- sztuk dziesięć, trochę kukurydzy kolbowej, paczka karminowych kredek, toster

REFERENCJE
Praktyka Dentystyczna – Michał Garbarek, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO USŁUGOWE KAMIENIARSTWO – BETONIARSTWO JANUSZ ŁABENDA, „Usługi Ciesielskie” Wojciech Zagórski, SRM Lakiery do drewna, PreMediCare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa REXEL s.c. Sławomir Jaśkowiak, Elżbieta Jaśkowiak, Zakład Poligraficzny Antoni Frąckowiak, Gmina Międzychód , Gmina Kępno, Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Kłodawie, Fundacja im. Jana Pawła II, Bemowski Klub Sportowy YAWARA, Fundacja Sue Ryder, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne , Stowarzyszenie „Bądźmy Razem”, „Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów, Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży „Program Stacja”, Stowarzyszenie Razem Przeciw Przemocy , Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Gra była również stosowana na studiach podyplomowych „Astronomia, astrofizyka”

LEKTURY:
Osobom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy pozycje literaturowe:

 • Piąta dyscyplina – Preter Senge
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • Myślenie jest głupie-Hermann Scherer
 • Skuteczny coaching dla zaawansowanych-Katarzyna Helena Kowalska
 • Biurowa rewolucja czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań-Al Pittampalli
 • Analiza działalności i rozwoju przedsiębiorstwa-Zdzisław Leszczyński
 • Zarządzanie strategiczne-Hugh D. Sherman, Anne Huff Sigismund

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Pieniężno, pensjonat Grand Stamary, ulica Krasickiego 29
  Cena treningu: 3000 zł netto. Dajemy prawo uiszczenia ceny w ratach – cztery miesięcznych rat.
  W cenie spotkania zawarty jest menu lunch. Przystawka: Zapieczone pieczarki wypełnione serem i plastrami boczku, posypane świeżym szczypiorkiem. . Zupa: barszcz czysty z pasztecikami. Drugie danie: Filet z dorsza w panierce z migdałów podany na sałatce z pora, ciemnych winogron i czerwonej cebuli, Ziemniaki z koprem i masłem , bukiety surówek, mix sałat z dresingiem włoskim, bukiet warzyw gotowanych . Deser: Prosto z pieca gorące ciasto z kawałkami czekolady. Podane z lodami waniliowymi i sosem czekoladowym. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *