Informujemy że na kursie Organizacja Szkoleń i Gry Szkoleniowe akceptujemy następujące publikacje do superwizji końcowej:
symulacja lingwistyczna – „Opracowanie metodyki pomiaru kontrastu obrazu interferencyjnego w układach czujników światłowodowych z lokalizacją miejsca zaburzenia” i „Postać dziewiętnastowiecznego flâneura (miejskiego obserwatora) w ujęciu Waltera Benjamina”
symulacja zespołowa : „Obraz kobiety w polskim serialu telewizyjnym na przykldzie serialu „Na wspólnej”” i „”Poza miastem” „Londyn” jako antycypacja marketingu politycznego”
symulacja lingwistyczna : „Problematyka społeczna w powieściach antyutopijnych G. Orwella, A Huxlega i E Zamiatina” i Dedykowane Gry Symulacyjne oraz „Recepcja antyku w twórczości Wincentego Kadłubka i Jana Kochanowskiego. Wybrane problemy”
zabawa strategiczna : „Globalne problemy Afryki. Medioznawcze badanie zjawiska.” oraz „Studenci a rzeczywistość Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej na podstawie materiałów propagandowych Polskiej Kroniki Filmowej z lat 1944-1989”
symulacja komunikacyjna – „Celtowie – nauczyciele Rzymian” oraz „Wizerunek kobiety w reklamie prasowej”
symulacja menedżerska – „Wpływ kampanii reklamowej na popularność produktu na przykladzie kampanii Heyah” i „Walory krajoznawcze stanu Bolivar (Wenezuela)”
symulacja lingwistyczna – „Społeczność żydowska w Gnieźnie – historyczność a wspołczesność. Szanse dialogu” oraz „ Prawne i filozoficzne aspekty eutanazji w Polsce i na świecie oraz jej medialny obraz”
zabawa słownikowa – „Globalizacja szanse i zagrożenia dla wspólnego świata” i „Społeczność żydowska w Gnieźnie – historyczność a wspołczesność. Szanse dialogu”
symulacja słownikowa : „Programowe wspomaganie procesu wytwarzania cienkowarstwowych struktur wielowarstwowych metodami rozpylania magnetronowego i laserowej ablacji” oraz „Mistyka gór w katolicyźmie polskim”